11,746
edits
Superbound (talk | contribs) mNo edit summary |
(Adding the English titles for all 33 Classic Songs in the game.) |
||
Line 319: | Line 319: | ||
|スタッフロール<br>''Staff Roll'' | |スタッフロール<br>''Staff Roll'' | ||
|Credits | |Credits | ||
|Crédits | |Crédits<br>''Credits'' | ||
|??? | |??? | ||
|Credits | |Credits | ||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-1 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-2 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-3 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-4 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-5 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-6 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-7 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-8 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-9 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-10 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-11 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-12 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 1-13 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-14 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-15 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-16 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-17 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-18 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-19 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-20 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-21 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-22 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 2-23 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-24 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-25 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-26 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-27 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-28 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-29 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-30 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-31 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-32 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|??? | |||
|Classic Song 3-33 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |||
|??? | |??? | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Category:Tables]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:Tables]]</noinclude> |