8,691
edits
m (→Filmography) |
Jellytost♡ (talk | contribs) m (→Filmography) |
||
Line 341: | Line 341: | ||
|Tertiary character | |Tertiary character | ||
|''"Come on, be a pal!"'' | |''"Come on, be a pal!"'' | ||
| | |||
|- | |||
|[[Frog Wild]] | |||
|<center>[[File:E95 Tuggle.png|100px]]</center> | |||
|Tertiary character | |||
|''"Hey Kirby! Whattya doin'!? Cut it out!"'' | |||
| | | | ||
|} | |} |
edits