Automoderated users, autopatrol
148,627
edits
m (→Filmography) |
m (→Filmography) |
||
Line 395: | Line 395: | ||
|Tertiary character | |Tertiary character | ||
|''"Happy Mayor Blustergas Appreciation Day!"'' | |''"Happy Mayor Blustergas Appreciation Day!"'' | ||
| | |||
|- | |||
|[[Cowardly Creature]] | |||
|<center>[[File:E94 Tuggle.png|100px]]</center> | |||
|Tertiary character | |||
|(no dialogue) | |||
| | | | ||
|- | |- |