Automoderated users, autopatrol
148,310
edits
m (→Filmography) |
m (→Filmography) |
||
Line 69: | Line 69: | ||
|[[Here Comes the Son]] | |[[Here Comes the Son]] | ||
|<center>[[File:E19 Blade Knight.png|100px]]</center> | |<center>[[File:E19 Blade Knight.png|100px]]</center> | ||
|Tertiary character | |||
|(no dialogue) | |||
| | |||
|- | |||
|[[Dedede's Snow Job]] | |||
|<center>[[File:E20 Blade Knight.png|100px]]</center> | |||
|Tertiary character | |Tertiary character | ||
|(no dialogue) | |(no dialogue) |