43,376
edits
Line 875: | Line 875: | ||
|- | |- | ||
!colspan=2|[[Helper|Friends]]: | !colspan=2|[[Helper|Friends]]: | ||
|- | |||
|[[Chef Kawasaki]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Birdon]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Bonkers]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Gim]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Knuckle Joe]]s | |||
| | |||
|- | |||
|[[Plugg]]s | |||
| | |||
|- | |||
|[[Chilly]]s | |||
| | |||
|- | |||
|[[Jammerjab]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Rocky]]s | |||
| | |||
|- | |||
|[[Blade Knight]]s | |||
| | |||
|- | |||
|[[Beetley]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Vividria]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Sir Kibble]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Broom Hatter]]s | |||
| | |||
|- | |||
|[[Bio Spark]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Burning Leo]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Bugzzy]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
!colspan=2|Regular [[Copy Ability|Copy Abilities]]: | !colspan=2|Regular [[Copy Ability|Copy Abilities]]: |