Automoderated users, autopatrol
148,678
edits
m (→Filmography) |
m (→Filmography) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|Secondary character | |Secondary character | ||
|''"Yo, Mr. Escargoon! Is there a lunch break in our future?"'' | |''"Yo, Mr. Escargoon! Is there a lunch break in our future?"'' | ||
| | |||
|- | |||
|[[A Spice Odyssey]] | |||
|<center>[[File:E29 Mabel.png|100px]]</center> | |||
|Tertiary character | |||
|''"Five bucks?!"'' | |||
| | | | ||
|} | |} |